AliExpress – odzież

AliExpress – odzież

Odzież należy do kategorii, w której ludzie najczęściej robią zakupy. W sklepie internetowym AliExpress jest ogromna ilość ubrań dziecięcych, garnitur męskich, T-shirtów, spodni, sukienek damskich itp. Można tutaj kupić wszystko.

Popatrz na największy wybór ubrań na AliExpress

Dlaczego warto kupować ubrania właśnie na AliExpress.com?

Podstawowe zalety:

  1. Tania odzież
  2. Olbrzymi wybór
  3. Darmowa dostawa
  4. Do 22 euro nie musisz płacić podatku VAT i cła

Nie zapomnij o sprawdzeniu sprzedawcy, kupuj od tych, którzy mają co najmniej 90% pozytywnych ocen.

AliExpress szczegółowa recenzja

Jak wyszukiwać ubrania na AliExpress?

Na AliExpress ubrania są podzielone na kategorie. Rozróżniamy kategorię męską, damską i wiele innych podkategorii takich jak sukienki, dżinsy, spódnice, T-shirty itd.

Jeśli nie umiesz po angielsku i potrzebujesz przetłumaczyć poszczególne kategorie, to właśnie tutaj możesz znaleźć instrukcję.

Jak ustawić język polski w AliExpress

Jeśli chcesz znaleźć ubrania za pośrednictwem wyszukiwarki, to wprowadzaj nazwy w języku angielskim. Jeśli nie mówisz po angielsku, przetłumacz te słówka za pomocą Tłumacza Google.

Jak wyszukiwać konkretne ubrania na AliExpress – przykład

Załóżmy, że chcemy kupić sukienkę. Do wyszukiwarki wpiszemy women dress lub przejdziemy do kategorii Women’s Clothing, podkategoria Dresses i możemy przeglądać tysiące stron z sukienkami damskimi.

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, istnieje możliwość filtrowania towarów według materiału, rodzaju, koloru itd. Możliwości te znajdują się w lewej kolumnie. Towar można filtrować też według najbardziej popularnych, wg ceny albo najwyższej oceny sprzedawcy.

Na obrazku poniżej oferta filtrowania towarów oznaczona jest zieloną i niebieską ramką.

Oblečení Aliexpress

W każdej kategorii odzieży mamy do dyspozycji podobne możliwości filtrowania towarów.

Jak dobrać właściwy rozmiar ubrania?

Trzeba być bardzo ostrożnym w doborze właściwego rozmiaru. Ubrania szyte w Chinach mają bowiem dużo mniejszą rozmiarówkę i nie pasują do tych europejskich.

Większość sprzedawców chińskich bierze pod uwagę fakt, że ich odzież kupuje dużo ludzi z zagranicy, dlatego też rozmiary ubrań są podane w tabelach łącznie z dostosowaniem do rozmiarów europejskich.

W celu idealnego doboru rozmiaru proponujemy zmierzyć się i następnie na podstawie tabel wybrać właściwy rozmiar.

Nie bój się, zazwyczaj są rozmiary większe o jeden lub dwa niż u nas.

Tabela z rozmiarami może wyglądać następująco:

Aliexpress oblečení

Aliexpress oblečení

Uzyskaj zniżki przy zakupie ubrań na AliExpress

Aliexpress.com odzież = duże zniżki. Na AliExpress są zazwyczaj 5 razy w roku naprawdę ogromne rabaty. Trwają zwykle jeden dzień. To owszem nie znaczy, że w ciągu roku nie można kupić tanio, wręcz przeciwnie. Sprzedawcy często przed danymi zniżkami znacząco podniosą cenę towarów, by potem mogli zaoferować dużą zniżkę – w wyniku czego cena praktycznie jest jednakowa.

Przez cały rok jest do dyspozycji oferta tzw. SuperDeals, gdzie często można znaleźć bardzo ciekawe zniżki na wszystkie kategorie produktów.

Strona SuperDeals (korzystny zakup) wygląda następująco:

superdeals aliexpress

Wszystkie artykuły na temat AliExpress

 

Facebookmail