AliExpress po polsku – kupuj w języku polskim

AliExpress logo sklepu on-line

Niewątpliwą zaletą zakupów na AliExpressu jest znajomość przynajmniej języka angielskiego. Jeśli jednak nie znasz angielski, to możesz w AliExpress ustawić język polski, jest to bardzo proste.

Kupuj na AliExpress w języku polskim

Jak w AliExpress zmienić język na polski?

  • W prawym górnym rogu kliknij w “Wybierz język“ tak samo jak na obrazku poniżej. Potem wybierz język polski.

 

Ustawienia języka polskiego na AliExpress

Ustawienia języka polskiego na AliExpress

Wideo instrukcja jak ustawić język polski na AliExpress

Jak widzisz, jest to naprawdę proste. Język polski można ustawić w ciągu kilku sekund. Wierzę, że dzięki tej krótkiej instrukcji zakupy na AliExpress.com będą łatwiejsze i bardziej dostępne.

Tłumaczenie nie jest doskonałe. Strona jest tłumaczona „maszynowo” (za pomocą Tłumacza Google), czasami więc tłumaczenie może być zabawne lub absurdalne. Inną wadą są jego braki. Opisy często pozostają w języku angielskim i czasami też nie są przetłumaczone komentarze kupujących.

ustawienia języka polskiego na AliExpress

ustawienia języka polskiego na AliExpress

Jeśli przynajmniej trochę umiesz po angielsku, to lepiej zostaw stronę w języku oryginalnym. Nie zmienia to jednak faktu, że polskie tłumaczenie dużej ilości kupujących ułatwi zakupy. Polski AliExpress jest dla każdego, kto nie chce zajmować się słówkami angielskimi, tłumacząc je powolnie za pomocą tłumacza.

90% towarów na AliExpress obowiązuje darmowa dostawa do Polski

Można też ustawić państwo, do którego będzie towar dostarczany. Ponad 90% sprzedawców oferuje free shipping (darmową dostawę) do Polski.

Oprócz tłumaczenia i ustawienia kraju można też wybrać walutę w złotówkach. Uwaga! Chodzi tylko o przeliczenie informacyjne. Płatność końcowa dokonywana jest w dolarach.

Dla tych, którzy w pełni nie zrozumieli instrukcje, podajemy krótkie i proste wideo instruktażowe dotyczące właśnie zmiany języka.

AliExpress szczegółowa recenzja

Wszystkie artykuły na temat AliExpress

AliExpress po polsku – kupuj w języku polskim
3.4 (67.5%) 8 votes

Facebookmail