Czarny Piątek (Black Friday) – wyprzedaż rozpoczyna się – 25.11.2016

Czarny Piątek (Black Friday) – wyprzedaż rozpoczyna się – 25.11.2016

Dla większości z nas okres Zaduszek i Halloweenu oznacza okres spokoju i przygotowań do zbliżającej się zimy. W Stanach Zjednoczonych okres ten łączy się z Thanksgiving Day, czyli z Dniem Dziękczynienia. Historia tej tradycji sięga pierwszej połowy XVII wieku, od kiedy się obchodzi. Święto to obchodzone jest co roku w czwarty czwartek listopada.

Nie jest to owszem tylko święto. Dla dużej ilości Amerykanów okres ten połączony jest przede wszystkim z Czarnym Piątkiem (z angielskiego „Black Friday“), który następuje tuż po czwartku Dnia Dziękczynienia. O co chodzi? Czarny Piątek to wielki dzień dla wszystkich przedsiębiorców i miłośników zakupów dochodzi bowiem do dużych […] Artykuł

Żarówki LED z Chin

Żarówki LED z Chin

Masz duży dom albo mieszkanie i wydaje Ci się, że płacisz dużo za energię elektryczną? Potrzebujesz oświetlić duże przestrzenie, ale mówisz sobie, że zwykłe żarówki są zbyt słabe i mają niską żywotność? W tym przypadku możesz poszukać żarówki LED i  oświetlenia z Chin.

Popatrz na ofertę żarówek LED na AliExpress

Jeśli szukasz żarówek, oświetlenia zewnętrznego, dekoracyjnego lub tylko świeczki na romantyczne chwile, dzięki technologii LED wszystko jest możliwe. Podstawową i niewątpliwą zaletą żarówek LED jest ich długa żywotność, dzięki której potrafią bezproblemowo świecić nawet 50 000 godzin. Żarówka powinna więc wytrzymać minimalnie dziesięć lat. Oprócz długiej żywotności mogą światła LED pochwalić się też […] Artykuł

Inteligentne zegarki z Chin

Inteligentne zegarki z Chin

Telefony komórkowe stają się coraz częściej nieodłączną częścią naszego codziennego życia, z tego powodu więc zwiększa się zapotrzebowanie na współpracowanie z nimi bez konieczności wyciągania ich z kieszeni lub pokrowca.

Popatrz na ofertę inteligentnych zegarków na AliExpress

Właśnie w tym celu zostały wyprodukowane inteligentne zegarki oferujące wiele możliwości i korzyści, które można docenić w ciągu dnia. Jeśli potrzebujemy wiedzieć, która jest godzina, musimy odebrać telefon podczas jazdy samochodem, chcemy przełączyć aktualnie odtwarzany utwór lub odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość, to w każdej z przedstawionych sytuacji możemy skorzystać z szerokiej gamy możliwości, które oferują owe zegarki. Nie musi dotyczyć to tylko zwykłych czynności takich jak […] Artykuł

Sukienki z Chin

Sukienki z Chin

Lubisz modne ubrania i chcesz ciągle być IN? Jesteś zniechęcony wysokimi cenami w polskich sklepach i nie chcesz wydawać pieniędzy na prowizje chciwych przedsiębiorców? W tym przypadku nadszedł czas omówić sukienki z Chin. Wszyscy wiedzą, że większość ubrań pochodzi z Azji. Obojętne jest, czy chodzi o dżinsy, T-shirty lub sukienki letnie, 90% twojej garderoby prawdopodobnie pochodzi z tego kontynentu. Warto więc kupować odzież bezpośrednio z państwa, gdzie wszystkie te ubrania są wyprodukowane.

Popatrz na ofertę sukienek damskich na AliExpress

Dlaczego warto kupować sukienki z Chin? Istnieje kilka powodów. Dzięki nadzwyczajnie szerokiej ofercie chińskich sklepów internetowych można wybierać spośród niezwykle szerokiej, czasami nawet […] Artykuł

Suknie ślubne z Chin

Suknie ślubne z Chin

Planujesz wesele i myślisz o odpowiedniej sukni ślubnej? Chcesz poczuć się jak prawdziwa księżniczka, ale nie chcesz płacić wygórowanych kwot za pożyczkę sukienki? Nie chcesz się ograniczać i chcesz wybierać spośród szerokiej oferty? W tym przypadku nadeszła okazja popatrzeć na ofertę chińskich sklepów internetowych. Można tutaj znaleźć naprawdę szeroką gamę sukienek w cenach porównywalnych do tych z wypożyczalni. Tylko z jedną różnicą – sukienka, którą kupisz, zostanie tylko i wyłącznie Tobie. Możesz wybierać z ogromnej różnorodności gatunków, stylów, kolorów i oczywiście według cen. Ładne i interesujące suknie ślubne możesz kupić już od 50 dolarów, ceny mogą ale wspiąć się na […] Artykuł

Etui na telefony komórkowe z Chin

Etui na telefony komórkowe z Chin

Każdy, kto korzysta z inteligentnego telefonu komórkowego, na pewno spotkał się już z niską wytrzymałością komórek. Uszkodzić lub rozbić ekran dotykowy jest bardzo proste, wystarczy spaść z małej wysokości. By nie doszło do uszkodzeń, polecamy kupić etui na telefon komórkowy, który powinien eliminować tę szkodę.

Popatrz na ofertę etui na AliExpress

Jeśli chcemy kupić etui w Polsce, to najtańsze możemy znaleźć w cenie około 10 zł. Cena powszechnie dostępnych etui porusza się w przedziale około 25-70 zł. Jest to stosunkowo wysoka cena, zwłaszcza jeśli posiadasz tani telefon komórkowy.

Istnieje owszem inna możliwość, jak kupić etui na komórkę za ułamek ceny polskiej i na […] Artykuł

Tanie telefony z Chin

Tanie telefony z Chin

Planujesz zakup nowego telefonu? Twój stary telefon nie jest już w stanie zapewnić Ci wydajność potrzebną do codziennej pracy i chciałbyś poszukać nowego urządzenia? Wydają Ci się ceny komórek na rynku polskim zbyt wysokie i nie chcesz ślepo wspierać polskich biznesmenów zarabiających na niewiedzy swoich klientów? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, to czytaj uważnie.

Większość telefonów komórkowych pochodzi z Azji, gdzie wszyscy przedsiębiorcy je kupują. Z tych urządzeń często mają absurdalnie wysokie zyski, dzięki którym mogą, kosztem naszych możliwości, spokojnie zarabiać. W XXI wieku mamy jednak dużo innych możliwości, jak obejść się bez tych przedsiębiorców. Tą możliwością jest kupować wszelkie towary bezpośrednio z Chin. W ten […] Artykuł

AliExpress recenzja – największy chiński sklep internetowy

AliExpress recenzja – największy chiński sklep internetowy

Chyba każdy chce kupować jak najtaniej. I właśnie na AliExpress.com możesz kupować naprawdę w bardzo niskich cenach. Nigdy nie słyszałeś o tym sklepie internetowym? To polecamy przeczytać całą recenzję na AliExpress, gdzie dowiesz się wady, zalety i inne ciekawe informacje.

Kupuj tanio na AliExpress
Kto stoi za AliExpress.com i dlaczego warto tam kupować?

AliExpress.com to chiński sklep internetowy. Chodzi o usługę Alibaba.com, która oferuje towary różnych chińskich dostawców.

Zakupy za pośrednictwem tego sklepu internetowego stały się bardzo popularne albo dzięki niskim cenom, albo darmowej dostawie. Darmową dostawę oferuje przez 90% sprzedawców.

W sklepie AliExpress można znaleźć niemal wszystko, oferta towarów i liczba sprzedawców jest naprawdę […] Artykuł

Jak i gdzie kupować z Chin

Jak i gdzie kupować z Chin

Zakup tanich towarów z Chin w sposób łatwy i szybki

Zakupy w Chinach stają się bardzo popularne. Liczba kupujących ciągle wzrasta i nie tylko z powodu ceny, która bywa znacznie niższa w porównaniu z cenami krajowymi, chodzi też o zwiększającą się jakość i prostotę. Może ktoś nie będzie się z tym zgadzał, ale Chiny są mocarstwem. Chiny produkują wszystko – ubrania, elektronikę, samochody itd. Jeśli spojrzysz na produkty znajdujące się wokół Ciebie, to na pewno znajdziesz Made in China. Więc po co płacić za to samo aż kilkuset tysięcy złotych i tylko dlatego, że czekałeś na dzień, kiedy ów produkt pojawi się w […] Artykuł

Zakupy z AliExpress – jak kupować na AliExpress

Zakupy z AliExpress – jak kupować na AliExpress

Mówiąc o AliExpress, dużo ludzi wyobrazi sobie chiński sklep internetowy. Można tutaj robić zakupy w znacznie niższych cenach niż u nas. I właśnie to wabi ludzi i jest powodem tego, dlaczego miliony ludzi robi zakupy w tym sklepie.

Kupuj tanio na AliExpress
Jak działa AliExpress?

AliExpress nie jest zwykłym sklepem internetowym. Ma bliżej do polskiego Allegro, chodzi raczej o duże targowisko.

Zasada jest prosta. Niezliczona ilość sprzedawców oferuje towary, trzeba więc być ostrożnym i uważać, u którego sprzedawcy kupujemy produkty. Polecam kupować od sprzedawców, którzy mają więcej niż 90% pozytywnej oceny. We większości przypadków są towary nowe i nieużywane.

Język polski i rejestracja na AliExpress

Sklep internetowy […] Artykuł