Tanie i wygodne buty z Chin

Tanie i wygodne buty z Chin

Marzeniem każdej kobiety jest posiadanie dużej ilości pięknych butów. Kobiety potrzebują więcej par butów, by ciągle były ładne i wciąż nowoczesne. Do każdego modelu butów pasuje inne ubranie, owszem buty zazwyczaj nie są tanie, jeśli nie kupujesz butów z Chin.

Popatrz na ofertę butów na AliExpress

Walka z Chinami

Corocznie import butów z Chin jest omawianym tematem i ekonomiści rozmyślają o tym, co zrobić z opłatami, by przesyłano do naszego państwa jak najmniej butów, ponieważ są tańsze, w wyniku czego polska konkurencja nie ma dużo szansy. Prawdą jest, że każdy chce uzyskać niższą cenę, więc buty z Chin naprawdę są wspaniałym rozwiązaniem.

Lista wszystkich sprawdzonych sklepów chińskich, gdzie można kupić buty

Wybieramy Chiny

Prawdą jest, że istnieje jeszcze garstka ludzi, którzy kupują buty od drogich producentów, ponieważ sądzą, że otrzymują lepszą jakość. W rzeczywistości często zdarza się, że nawet te drogie marki są przywożone z Chin i jeśli chcesz porównywać jakość butów polskich i chińskich, to możesz, jest jednakowa, dlatego nie dziwi nas fakt, że dużo osób kupuje buty chińskie i to dlatego, by zaoszczędzili pieniądze.

Chiny są daleko, jak dobrać odpowiedni rozmiar butów?

Niektórzy ludzie boją się zamawiać butów z Chin przez internet, ponieważ nie można ich spróbować a co jeśli kupią buty, które nie będą im odpowiadać? W portalach internetowych są podane rozmiary, które naprawdę odpowiadają, więc nie musisz się martwić. I jeśli zdarzy się, że będziesz potrzebować inny rozmiar, to możesz wysłać buty z powrotem lub zapytać koleżanek, czy nie chcą kupić od Ciebie te wspaniałe buty, ponieważ w tak dobrej cenie przecież każda będzie je chcieć.

boty z ciny

boty z ciny

Chiny są daleko, jak buty dotrą do mnie?

Patrząc na mapę, stwierdzamy, że Chiny są dosyć daleko, dlatego buty najczęściej są wysyłane przy użyciu samolotów. I bardzo przyjemny jest fakt, że w większości przypadków dostawa jest darmowa. Są tylko wyjątki, kiedy musisz zapłacić cło. Odległość między Chinami i naszym państwem oznacza, że musisz czekać na swoje ładne nowe buty. Niestety może to być miesiąc, czasami nawet dwa, więc jeśli potrzebujesz je na jakąś szczególną okazję, to zamówienie musisz wysłać z wyprzedzeniem.

AliExpress szczegółowa recenzja

Nowoczesne buty

Oczywiście każda kobieta chce mieć nowoczesne trendy. Nawet buty z Chin mogą takie być, jeśli wybierzesz te właściwe. W chińskich sklepach internetowych też możesz znaleźć ponadczasowe kawałki. Ze względu na korzystną cenę możesz od razu zamówić kilka par butów z Chin. Zrobisz dobrze, jeśli kupisz też proste buty ciekawego koloru, ponieważ właśnie takie obuwie może być dominantą twojego wyglądu.

Buty z Chin nie muszą być niejakościowe, wręcz przeciwnie! I na dodatek są jeszcze tanie i ładne.

Lista wszystkich sprawdzonych sklepów chińskich, gdzie można kupić buty

Facebookmail