Jak kupować na Dresslink

Jak kupować na Dresslink

Co lubią wszystkie kobiety i kupowaniem czego potrafią spędzić cały dzień w centrum handlowym? Ubrania! Owszem. Mężczyźni ciągle zastanawiają się nad tym, jak jest możliwe, że kobiety są w stanie cały dzień oglądać półkę za półką, wieszak za wieszakiem? Z przymierzalni kobiety robią terytorium do zdobycia, terytorium, które każda kobieta starannie chroni, ponieważ wróg czai się za rogiem, czyli za najbliższym stojakiem na ubrania.

Popatrz na ofertę towarów na Dresslink.com

Wszyscy te chwile dobrze znamy. Dla mężczyzn to koszmar senny, dla kobiet bardzo przyjemne popołudnie. Ale co jeśli nie mamy zbyt wiele czasu i nie możemy pozwolić sobie cały dzień biegać ze sklepu do sklepu i szukać te najlepsze i najbardziej nowoczesne modele? Co robić, gdy jesteśmy wdzięczni za chwilę spokoju po ciężkim dniu w pracy lub z dziećmi? Jeżeli zastanawiasz się nad tymi pytaniami, mamy dla Ciebie wskazówkę, która zaoszczędzi Ci dużo pieniędzy, jak również czas, który będziesz mogła poświęcić bardziej przyjemnym i ciekawym rzeczom.

Będzie mowa o zakupach w chińskich sklepach internetowych. W niniejszym artykule omówimy chiński sklep internetowy Dresslink. Jak już sama nazwa nam wskazuje, nie będzie mowa o telefonach komórkowych ani etui do tabletów. Jeśli lubisz ubrania, dodatki i korzystne ceny, czytaj dalej, na pewno dowiesz się dużo ciekawych informacji na temat tego nowego, ale coraz bardziej popularnego chińskiego sklepu internetowego.

Zaczynamy z Dresslink

Co lubimy? Odzież! Co chcemy? Robić zakupy! Kiedy to chcemy? Wczoraj!

Żarty na bok, idziemy na zakupy. Jak na razie jeszcze nie, ale za chwilę już na pewno. Najpierw czeka nas briefing, dla niemieckojęzycznych – die Anweisung. Języki obce będziemy ćwiczyć później, ponieważ nim w ogóle rozpoczniemy robić zakupy, powinniśmy zapoznać się z daną stroną internetową i możliwościami, które nam oferuje.

Na początku powinniśmy uzmysłowić umiejętności językowe. My, którzy mówimy po angielsku, przeczytamy tę stronę bardzo prędko. Trzeba owszem myśleć o tych, którym angielski nie jest miły. Twórcy tego sklepu internetowego myśleli o takich osobach, dlatego w górnej części można znaleźć szeroki wybór języków. Jeśli zdecydujesz się wybrać inny język, nie ma sprawy, masz do wyboru na przykład język rosyjski, francuski, hiszpański i przede wszystkim polski. Ten na pewno będzie najbliższy nam wszystkim, młodym i starym, dużym i małym itp.

Dresslink

Pozytywne wiadomości nie dotyczą tylko języków. Posiadasz willę w Szwajcarii lub chatę w Kazachstanie? Obojętne, gdzie mieszkasz, jeśli już zauważyłeś, Dresslink oferuje również wybór państwa, do którego chcesz dostarczyć zamówiony towar.

Trzecia i ostatnia sprawa, którą omówimy w tym akapicie, jest waluta. Waluta jest ustawiona w dolarach amerykańskich, jeśli owszem posiadasz prywatne konto, na którym znajdują się środki finansowe w jenach, rublach lub na przykład chińskich yuanach, możesz ustawić walutę, która najbardziej będzie odpowiadać twoim wymaganiom. Jeśli chcesz mieć lepszy przegląd o cenach na Dresslink, to polecamy ustawić walutę na polski złoty.

 

Dresslink oferuje darmową dostawę

Jeśli pytasz się, dlaczego robić zakupy właśnie w chińskich sklepach internetowych, kiedy w Polsce znajduje się dużo sklepów, to czytaj uważnie. Zakupy w Chinach przynoszą wiele korzyści, większych i mniejszych, i dotyczą również sklepu internetowego Dresslink.

Najpierw powinniśmy omówić ogólną zaletę, która dotyczy większości chińskich sklepów internetowych. Zastanówmy się nad tym, kiedy ostatni raz kupowaliśmy towary w polskim sklepie internetowym. Wybór produktów być może jest dobry, cena jeszcze lepsza, ale jeśli przesyłkę nie odbierzemy osobiście, to musi być wysłana. Ile kosztuje taka przesyłka? Zazwyczaj chodzi o cenę około 15,00 zł.

Oczywiście to zwykła sprawa. Paliwo nie jest tanie, trzeba płacić za przesyłkę. Kupić towar w Chinach? To nie żart. To fakt, który mówi nam o zaletach zakupów w Chinach w porównaniu z innymi polskimi sklepami internetowymi. Jeśli często kupujesz przez internet, może ta zaleta być dla Ciebie bardzo pożyteczna, ponieważ już po dwóch zakupach w jednym miesiącu może zaoszczędzić Ci około 40 zł. To na pewno jest ciekawa suma, za którą możemy kupić dużo innych nowych ubrań.

Dresslink

Jeśli chcesz być pewien, że danej przesyłki naprawdę dotyczy darmowa dostawa, powinieneś kierować się obrazkami podobnymi do tego powyżej. Naszą uwagę przyciąga zielony pasek z napisem FREE SHIPPING informujący nas właśnie o darmowej przesyłce.

Korzystna dostawa nie jest jedyną możliwością, jak zaoszczędzić pieniądze. Podczas pierwszej wizyty tego sklepu internetowego pojawi Ci się wyskakujące okno oferujące możliwość wysłania wiadomości e-mail z korzystnymi ofertami – newsletter. Nic nie jest za darmo i nie będziemy stratni. Wręcz przeciwnie. Sam kupon mówi nam, że wystarczy zarejestrować się i zyskamy kupon w wartości 50$. Wyobraź sobie, co wszystko mógłbyś kupić za te pieniądze. Wystarczy tylko zarejestrować się.

Dresslink

Rejestracja na Dresslink

Nim rozpoczniemy robić zakupy, powinniśmy najpierw zarejestrować się, by ten drobiazg potem nas nie wstrzymywał. W jaki sposób dokonać rejestracji? Służy do tego stosunkowo małym drukiem napisane słowo Register znajdujące się pod czarnym paskiem.

Dresslink

Na obrazku wyżej możesz zobaczyć, jak wygląda formularz rejestracyjny. Wystarczy podać adres e-mail, który musisz raz jeszcze potwierdzić, hasło, potwierdzenie hasła i pod koniec wpisać kod weryfikacyjny znajdujący się obok formularza. To wszystko.

Jeżeli nie chcesz robić rejestracji, możesz skorzystać z wygodnych możliwości logowania, ponieważ można zalogować się za pośrednictwem powszechnie stosowanych serwisów społecznościowych lub za pomocą konta Pay Pal.

Nudna część jest już za nami, teraz możemy bez problemów zajmować się tą ciekawszą, lepszą częścią dotyczącą odkrywania nowych tajemnic tego świetnego chińskiego sklepu internetowego.

Kupujemy na Dresslink

Jeśli dokonałeś już rejestracji, to możesz zacząć przeglądać sklep. Czego dokładnie możemy się spodziewać i co nam ten chiński sklep internetowy z ubraniami i dodatkami wszelkich rodzajów oferuje?

Można tutaj znaleźć niemal wszystkie rodzaje ubrań dla kobiet i dzieci. Mężczyźni najprawdopodobniej będą rozczarowani, ponieważ zapomnieli chyba o nich. Nie rozpaczaj, można tutaj znaleźć naprawdę dużo ciekawych rzeczy, którymi możesz uszczęśliwić swoją żonę lub przyjaciółkę. Za tę inicjatywę będzie Ci na pewno bardzo wdzięczna. Jeżeli masz w domu małe dzieci, możesz skorzystać z bardzo szerokiej oferty dla niemowląt i dzieci, możesz tutaj kupić body dla niemowląt, dodatki i produkty potrzebne do kąpieli lub na przykład sukienki, dzięki którym nasze kochania będą wyglądać jak prawdziwe gwiazdy.

 

Chcesz mieć z dziecka drapieżnego potwora, który wystraszy każde straszydło? Dzięki szerokiej ofercie ciekawych szlafroków, piżam i innych dodatków możesz dziecku kupić bardzo nietypowe ubranka za kilka dolarów.

Szukasz ciekawej sukienki na kolację z przyjacielem lub spotkanie biznesowe, która podkreśli twoje piękno naturalne i równocześnie doda Ci elegancji? Czasami trudno jest wybrać odpowiednie ubranie. Dresslink oferuje jednak szeroką ofertę sukienek różnego rodzaju, więc na pewno i ty znajdziesz coś, co będzie Ci się podobać. Może to być sukienka letnia lub wieczorowa. Oferta na Dresslink zadowoli nawet te najbardziej wymagające klienty.

Osobna kategoria o sukniach wieczorowych z Chin (przygotowuje się do)

Jeśli zdecydujemy się iść na zakupy, z koleżankami do kina lub na kawę, ewentualnie chcemy poznawać świat, potrzebujemy twarzowy plecak lub torbę, w której możemy nosić potrzebne rzeczy. Są tutaj też bardzo ciekawe plecaki do szkoły.

batoh

Korzystne zakupy na Dresslink

Jeśli podczas zakupów na Dresslink chcemy jeszcze więcej zaoszczędzić, możemy skorzystać z promocyjnych zniżek towarów, które znajdziemy pod linkiem Flashbuy. Kliknięciem w ten link zostaniemy przekierowani na stronę z wyprzedażem, na której można znaleźć produkty po bardzo niskich cenach. Te specjalne oferty są ograniczone czasowo, ponieważ dotyczy to zawsze tylko ograniczonej ilości sztuk.

Jeśli owszem znajdziemy sukienkę, która bardzo nam się podoba, możemy zaoszczędzić nawet dziesięć dolarów i to jest bardzo dobra okazja.

Dresslink logo

Dresslink logo

 

Facebookmail