Etui na telefony komórkowe z Chin

Etui na telefony komórkowe z Chin

Każdy, kto korzysta z inteligentnego telefonu komórkowego, na pewno spotkał się już z niską wytrzymałością komórek. Uszkodzić lub rozbić ekran dotykowy jest bardzo proste, wystarczy spaść z małej wysokości. By nie doszło do uszkodzeń, polecamy kupić etui na telefon komórkowy, który powinien eliminować tę szkodę.

Popatrz na ofertę etui na AliExpress

Jeśli chcemy kupić etui w Polsce, to najtańsze możemy znaleźć w cenie około 10 zł. Cena powszechnie dostępnych etui porusza się w przedziale około 25-70 zł. Jest to stosunkowo wysoka cena, zwłaszcza jeśli posiadasz tani telefon komórkowy.

Istnieje owszem inna możliwość, jak kupić etui na komórkę za ułamek ceny polskiej i na dodatek z darmową dostawą. Mowa o chińskich sklepach internetowych oferujących szeroką gamę elektroniki i akcesoriów, w tym też etui na inteligentne telefony komórkowe. Te etui można kupić w cenie już od 0.69 dolarów, czyli w przybliżeniu za 3 zł.

Kupujemy etui na FocalPrice

Jednym z bardzo ulubionych chińskich sklepów internetowych jest FocalPrice. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości urządzeń elektronicznych i akcesoriów. Posiada też specjalną sekcję poświęcającą uwagę akcesoriom do produktów firmy Apple.

Modne etui z FocalPrice

obaly_obal1

Jak widać, mamy do wyboru bardzo szerokie spektrum etui. Można tutaj znaleźć niemal cokolwiek – etui z tworzyw sztucznych, silikonowe etui lub na przykład etui w stylu starej konsoli do gier. Wszystko to w bardzo niskich cenach. Jeśli nie chcesz zwykłe etui, które mają wszyscy, to może zaciekawi Cię różnie ukształtowane i rzeźbione etui na telefon komórkowy, który wygląda bardzo ciekawie i przede wszystkim oryginalnie.

obaly_obal2

Luksusowe skórzane etui na komórki

Jeśli chcesz swojemu telefonu komórkowemu dodać odrobinę luksusu, możesz poszukać skórzane etui. Oferujemy zarówno etui ze sztucznej skóry, jak i ze skóry prawdziwej. Najtańsze skórzane etui znaleźliśmy na FocalPrice za 4.49 dolarów. Nie są już tak tanie jak etui z tworzyw sztucznych, mają jednak większą oporność. Często też te etui są wykorzystywane jako stojaki na telefony komórkowe lub mogą znajdować się w nich karty kredytowe.

obaly_obal3

Aluminiowe etui z FocalPrice

Użytkownikom poszukującym maksymalną wytrzymałość dla swoich inteligentnych telefonów oferujemy specjalne aluminiowe etui. Chodzi o etui z aluminium lub innego metalu, które ma wysoką wytrzymałość mechaniczną, jeśli więc telefon spadnie na ziemię, to będzie dobrze zabezpieczony. Zaskoczyć można tych, którzy twierdzą, że te etui kosztują kilkaset złotych. W Polsce tak, to prawda, jednak w przypadku FocalPrice ceny zaczynają się już od korzystnych 0.89 dolarów, w przybliżeniu 3 zł. Do dyspozycji są etui różnego designu i to niezależnie od tego, czy szukasz całe metalowe lub rzeźbione etui.

obaly_obal4

By nie omawialiśmy tylko akcesoria dla iPhonów, rozpatrzymy też etui na inne telefony komórkowe. Obojętne jest, czy posiadasz Samsung Galaxy lub na przykład HTC, dla większości telefonów komórkowych można tutaj znaleźć ładne etui po bardzo korzystnych cenach.

Szeroki wybór nowoczesnych etui

Najpierw popatrzymy na etui do telefonów komórkowych Samsung Galaxy S5, które wraz z iPhone 5S należą do jednych z najbardziej lubianych komórek. Silikonowe etui do tego modelu można kupić już od 1.49 dolarów.

obaly_obal5

Nowoczesne odporne etui

Oprócz zwykłych etui można tutaj znaleźć bardzo ciekawe etui z interesującymi wzorami i nadrukami. Można też kupić etui na ramię, które może być wykorzystane podczas wielu czynności sportowych takich jak bieganie lub jazda na rowerze. Cena wynosi 3.39 dolarów, chodzi o stosunkowo dobrą okazję, ponieważ u nas te etui są sprzedawane w cenie dużo wyższej.  

 

obaly_obal6

Jeżeli masz komórkę innej marki, na przykład HTC, to możesz wybierać spośród bardzo tanich etui, ceny bowiem wynoszą tylko 0.69 dolarów. Chodzi o bardzo proste i zwykłe silikonowe etui, są jednak w pełni wystarczające.

obaly_obal7

 

Wszystkie te sklepy oferują etui na telefony komórkowe

 

Facebookmail