Jak zamawiać na AliExpress – rejestracja

Jak zamawiać na AliExpress – rejestracja

Jeśli chcesz kupować w chińskim sklepie internetowym AliExpress.com, to trzeba zarejestrować się. Rejestrację potrafi zrobić naprawdę każdy. Nie jest to nic trudnego.

Kupuj tanio na AliExpress

Rejestracja na AliExpress krok po kroku

Najpierw w prawym górnym rogu kliknij w Join. Jeśli masz stronę w języku polskim, to kliknij w Połączyć. Dokładnie tak samo, jak widzisz na obrazku.

Jak ustawić język polski w AliExpress
aliexpress registrace

Po kliknięciu pojawi Ci się strona, gdzie podasz swój adres e-mail, opiszesz kod weryfikacyjny, który pojawi się obok pola Verification Code i potwierdzisz.

registrace na aliexpress

Teraz przejdź do skrzynki e-mail, gdzie znajdziesz wiadomość, po czym kliknij w Continue. Jeśli nie znajdziesz wiadomości e-mail, nie zapomnij sprawdzić pocztę spam, czasami niestety zdarza się, że klient poczty elektronicznej błędnie oznaczy wiadomość jako spam.

registrace na aliexpress

Po kliknięciu w Continue, pojawi Ci się strona z formularzem rejestracyjnym. Przejdź do rejestracji, w polu Password podaj hasło, do First name i Last name wpisz swoje imię i nazwisko.

registrace na aliexpress

Kliknięciem w Confirm dokończ rejestrację. Następnie pojawi Ci się podziękowanie za rejestrację, po czym zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie znajdowałeś się przed rejestracją.

registrace na aliexpress

To wszystko. Jak sam widzisz, rejestracja jest zupełnie prosta i trwa kilka minut. Teraz możesz już robić zakupy.

Jak kupować na AliExpress

AliExpress szczegółowa recenzja

Wszystkie artykuły na temat AliExpress

Facebookmail