Żarówki LED z Chin

Żarówki LED z Chin

Masz duży dom albo mieszkanie i wydaje Ci się, że płacisz dużo za energię elektryczną? Potrzebujesz oświetlić duże przestrzenie, ale mówisz sobie, że zwykłe żarówki są zbyt słabe i mają niską żywotność? W tym przypadku możesz poszukać żarówki LED i  oświetlenia z Chin.

Popatrz na ofertę żarówek LED na AliExpress

Jeśli szukasz żarówek, oświetlenia zewnętrznego, dekoracyjnego lub tylko świeczki na romantyczne chwile, dzięki technologii LED wszystko jest możliwe. Podstawową i niewątpliwą zaletą żarówek LED jest ich długa żywotność, dzięki której potrafią bezproblemowo świecić nawet 50 000 godzin. Żarówka powinna więc wytrzymać minimalnie dziesięć lat. Oprócz długiej żywotności mogą światła LED pochwalić się też bardzo niskim zużyciem energii, które w porównaniu ze zwykłymi żarówkami jest bardzo niskie. Jakie rodzaje LED żarówek i oświetleń można kupić w Chinach?

Listwy oświetleniowe LED

Pierwszą możliwością technologii LED są długie listwy składające się z żarówek LED, które w ostatnich latach cieszą się dużą liczbą zadowolonych użytkowników. Listwy te mogą pochwalić się wysoką światłością i bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej. Oprócz zwykłych zalet trzeba też wspomnieć możliwość skorzystania z wielobarwnych wykonań, dzięki którym z twojego pokoju gościnnego może stać się plac dyskotekowy i w sypialni możesz za pomocą delikatnego oświetlenia wywołać niezapomniane chwile romantyczne.

Szeroki wybór listew oświetleniowych

Ze względu na rozmiar listwy oświetleniowej są odpowiednie do oświetlania kuchni, pokoju gościnnego, dziecięcego lub sypialni, ponieważ mogą zastąpić lampkę, mniejsze światełko. Ich możliwości mogą być wykorzystane też w godzinach wieczornych podczas oglądania telewizji, bardzo delikatnie bowiem oświetlają pomieszczenie. Mogą one być również stosowane do oświetlenia schodów, by już nie potykałeś się w nocy, idąc po schodach.

LED žárovky z Číny

Gdzie kupić listwy oświetleniowe?

W różnych chińskich sklepach internetowych możesz znaleźć szeroką ofertę listew oświetleniowych. Godny uwagi jest chiński sklep internetowy Lightinthebox, który oferuje wszystkie listwy po naprawdę korzystnych cenach. Już od 6 dolarów możesz kupić listwy LED o długości 5 metrów, jest to bardzo korzystna możliwość oświetlenia dużej powierzchni.

W internetowym targowisku AliExpress można zaś znaleźć dużo ciekawych ofert wielobarwnych LED pasek, z którymi możesz oświetlić pokój jak choinkę nawet w sierpniu. Jeden metr takiej paski można kupić już za 1.5 dolarów, za tę cenę często nie kupisz ani zwykłą żarówkę.

LED žárovky z Číny

Żarówki LED z Chin

Jeśli masz lampkę, światło lub lampę ścienną na żarówki i chciałbyś znaleźć prosty i długotrwały sposób, jak świecić efektywnie, to możesz kupić do nich żarówki LED. Są one produkowane w wielu odmianach i z różnymi rodzajami gwintów.

Dużą zaletą tych żarówek jest możliwość zmiany kolorów. Do oświetlenia zwykłego można wykorzystać typowy kolor biały lub żółty i kiedy będziesz potrzebował światło słabe, to możesz skorzystać z koloru niebieskiego lub czerwonego. W każdym razie wystarczy Ci jedna żarówka, by twój pokój rozbłysnął różnymi kolorami. Wszelkie te żarówki mają zużycie maksymalnie 10W, więc konkurencja nie ma szans.

LED žárovky z Číny

Główną wadą, z którą możesz spotkać się u nas, jest wysoka cena zakupu, która dużą ilość kupujących zniechęci. Na szczęście żyjemy w świecie internetu, w świecie nieograniczonych możliwości. Nie jest nic prostszego niż odwiedzić jeden z chińskich sklepów internetowych, gdzie te żarówki LED można kupić za ułamek polskiej ceny sprzedaży. Już za cenę jednego dolara można kupić zwykłe żarówki LED. Duży wybór tych żarówek oferuje na przykład sklep Deal Extreme, który koncentruje się przede wszystkim na sprzedaży elektroniki i akcesoriów.

Tanie żarówki LED z Chin

Jeżeli należysz do wymagających klientów, możesz skorzystać też z oferty targowiska internetowego AliExpress, gdzie można znaleźć niemal nieograniczoną ofertę wszystkich rodzajów żarówek po bardzo niskich cenach.

LED oświetlenia zewnętrzne

Masz ogród, taras lub chcesz nowoczesne oświetlenie do drogi dojazdowej? Kup oświetlenie zewnętrzne z długą żywotnością. Dużą zaletą mogą być światła z ogniwem słonecznym, pozyskują one bowiem energię ze światła słonecznego. Właśnie dzięki energii słonecznej i technologii LED możesz bardzo tanio oświetlić przestrzenie wokół domu.

 

LED žárovky z Číny

Jeśli szukasz oświetlenie LED do swojego domu, możesz odwiedzić na przykład sklep internetowy Tiny Deal, który zajmuje się sprzedażą hurtową wszelkiej elektroniki i akcesoriów do domów i ogrodów. Inną możliwością jest kupienie tych świateł w sklepie internetowym Lightinthebox, który ma bardzo szeroką i korzystną ofertę wszystkich rodzajów i typów oświetlenia LED.

 

Facebookmail