Tanie komorki i tablety z Chin

Tanie komorki i tablety z Chin

Oszczędzajmy tysiące za komórki lub tablety!

W internecie coraz częściej jest wyszukiwana fraza „tanie komórki z Chin”. Dlaczego? Powód jest prosty. Z Chin możesz zamówić komórkę lub tablet znacznie taniej, niż gdybyś miał te urządzenia kupować w sklepie polskim. W dzisiejszych czasach duży procent użytkowników co rok, a nawet co pół roku, zmienia swój telefon komórkowy lub tablet. Nic w tym dziwnego, przecież za kilkaset złotych kupisz w Chinach model, który będzie nie tylko bardzo dobrze wyposażony, ale jego cena osiąga połowę lub jedną trzecią ceny w Polsce. Chcesz też zaoszczędzić pieniądze?
Popatrz na ofertę telefonów komórkowych na AliExpress
Popatrz na ofertę tabletów na AliExpress

Chińskie telefony są bezkonkurencyjnie tanie

Współcześnie co trzecia osoba kupuje telefony komórkowe z Chin. Wcześniej był z chińskimi komórkami problem ze względu na jakość, teraz owszem chińscy producenci potrafią wyprodukować telefon, który jest bardzo podobny do innego modelu. Dany model możesz kupić na przykład za 3000 zł, ale jeśli wybierzesz wersję chińską, zapłacisz tylko 700 zł i to jest już cholernie kuszące, prawda? Chińskim producentom udało się wyrównać różnice w jakości między produkcją chińską i firmami konkurencyjnymi z innych państw, oferując jednocześnie lukratywnie niską cenę.

PandaWill – Najlepszy sprzedawca smartphonów android (przygotowuje się do)

Wybierz wiarygodnego sprzedawcę i produkt

Wybierając komórkę lub tablet z Chin, trzeba zwracać uwagę na wiarygodność sprzedawcy, musi mieć dużą liczbę zadowolonych klientów. Nawet dany model komórki powinien mieć dobre opinie. Warto przeczytać też opinie negatywne i znaleźć w nich, na co skarżą się klienci. Nie zawsze musi to być powód do napisania negatywnego komentarza.

Uwaga na wersje komórek przeznaczonych na rynek chiński

Równocześnie trzeba śledzić, czy komórka lub tablet nie jest przeznaczony tylko i wyłącznie na rynek chiński. Jeśli jest, to działa w innych sieciach, ma zintegrowany język chiński i u nas byłby bezużyteczny.

Pokrowce do telefonów z Chin (przygotowuje się do)

Etui do tabletów z Chin (przygotowuje się do)

Warto też wspomnieć o tym, że chińskie telefony są w języku angielskim, z językiem polskim spotykamy się rzadko. Nie martw się, prostą aktualizacją systemu możesz do swojego urządzenia wgrać język polski. Działają bowiem wspólnoty i entuzjaści, którzy zajmują się zmianami ROM. Dotyczy to zarówno telefonów komórkowych, jak i tabletów z Chin.

W internecie można znaleźć wiele forum, których użytkownicy doradzą Ci, w jaki sposób do twojego urządzenia wgrać polską wersję systemu. Ewentualnie sprzedawcy zainstalują Ci do urządzenia zmodyfikowaną wersję, która zawiera w przybliżeniu 80% języka polskiego.

Nieznane marki z Chin? Nawet te sprawdzone możesz kupić tanio

Nie zawsze opłaca się kupować nieznajomą markę chińską, w Chinach bowiem można tanio kupić też modely komórek i tabletów od producentów takich jak Lenovo, THL, ZTE, Huawei, Xiaomi  lub Oppo. Są sprawdzone również u nas i oferują pełnowartościową obsługę klienta. Niemniej jednak nawet z tymi mniej znanymi markami mogą użytkownicy mieć własne doświadczenia, spróbuj sam poszukać w internecie. Proszę jeszcze zwrócić uwagę na fakt, iż w Chinach okres gwarancji wynosi tylko 12 miesięcy w porównaniu z Polską, gdzie okres ten jest 24 miesięcy.

 

Facebookmail