Tanie telefony z Chin

Tanie telefony z Chin

Planujesz zakup nowego telefonu? Twój stary telefon nie jest już w stanie zapewnić Ci wydajność potrzebną do codziennej pracy i chciałbyś poszukać nowego urządzenia? Wydają Ci się ceny komórek na rynku polskim zbyt wysokie i nie chcesz ślepo wspierać polskich biznesmenów zarabiających na niewiedzy swoich klientów? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, to czytaj uważnie.

Większość telefonów komórkowych pochodzi z Azji, gdzie wszyscy przedsiębiorcy je kupują. Z tych urządzeń często mają absurdalnie wysokie zyski, dzięki którym mogą, kosztem naszych możliwości, spokojnie zarabiać. W XXI wieku mamy jednak dużo innych możliwości, jak obejść się bez tych przedsiębiorców. Tą możliwością jest kupować wszelkie towary bezpośrednio z Chin. W ten prosty sposób możesz zaoszczędzić setki, czasami nawet tysiące złotych. Do wyboru mamy wiele chińskich sklepów internetowych, z których możemy wybierać. Obojętne jest, czy wybierzemy AliExpress, DX, czy LightInTheBox, w każdym z tych sklepów internetowych znajdziemy szeroki wybór elektroniki i telefonów po bardzo niskich i konkurencyjnych cenach. Wszystkie towary zazwyczaj są kupowane bezpośrednio od producenta, dzięki czemu cena jest znacznie niższa, niż na przykład robiąc zakupy w Polsce.

Popatrz na ofertę telefonów na AliExpress

Wcale nie musimy kupować oryginalnych marek. U ulubionych marek takich jak Samsung, Apple iPhone lub na przykład HTC płacimy często duże sumy tylko ze względu na markę telefonu. Telefony komórkowe z identyczną wydajnością możemy kupić po cenie fabrycznej, która czasami może być o połowę niższa w porównaniu z oryginalnymi markami.

Tanie telefony z AliExpress

Najpierw rozpatrzymy targowisko internetowe AliExpress, w którym można znaleźć szeroką ofertę towarów różnego rodzaju od wielu sprzedawców, dzięki czemu możemy wybierać spośród szerokiej gamy ofert w bardzo ciekawych cenach.

Pokrowce do telefonów z Chin (przygotowuje się do)

Podstawki pod telefony z Chin (przygotowuje się do)

Apple iPhone 5C

Lubisz produkty Apple, ale ze względu na wysoką cenę nie możesz sobie na nie pozwolić? W takim razie czytaj uważnie, ponieważ Apple iPhone 5C możesz kupić za 167 dolarów, w przybliżeniu za  550 zł. W tej cenie możesz zyskać nowe oryginalne urządzenie w kolorze, który sobie wybierzesz. W porównaniu z polskimi sklepami internetowymi możesz w ten sposób zaoszczędzić około 400 zł i to jest stosunkowo dużo.

telefon_tel1

Xiaomi Redmi Note2

Jeśli nie lubisz iOS albo tylko nie chcesz iPhone, to może zaciekawi Cię telefon Xiaomi z 2GB RAM, ośmiordzeniowym układem i przede wszystkim z baterią o dużej pojemności za cenę 149 dolarów. Po przeliczeniu chodzi w przybliżeniu o 450 zł.

Za tę bardzo rozsądną cenę możesz kupić wspaniały telefon komórkowy z jednakową wydajnością, którą oferuje komórka firmy Samsung lub LG.

 

telefon_tel2

Elephone P8000

Następnym chińskim telefonem komórkowym jest Elephone P8000. Chodzi o bardzo wiarygodną markę, która jak na razie nie znalazła w Polsce szerszego zastosowania. Możesz więc kupić tani telefon z bardzo wysoką wydajnością podobnie jak w przypadku Xiaomi. Kupując ten produkt, zyskasz telefon z 3GB RAM, aparatem o rozdzielczości 13 megapikseli, ośmiordzeniowym układem i czytnikiem linii papilarnych. Wszystko to po cenie 169.99 dolarów. W porównaniu z Xiaomi cena jest trochę wyższa, ale zyskasz o połowę wyższą wydajność, więc na pewno warto kupić tę komórkę.

telefon_tel3

Szeroki wybór z Deal Extreme

Jeśli nie jesteś w stanie wybrać z oferty znajdującej się na stronach AliExpress, możesz odwiedzić stronę Deal Extreme, która oprócz szerokiej gamy produktów oferuje magazyny w Europie, dzięki czemu łatwo można uniknąć płacenia cła lub podatku VAT. Chodzi o naprawdę dobrą usługę, zwłaszcza jeśli kupujemy elektronikę, której dotyczy obowiązek płacenia danych opłat.

Korzystne telefony z DealExtreme

Dual-SIM telefon

Jeśli nie potrzebujesz żadnego drogiego telefonu i chcesz urządzenie, z którego naprawdę można wysyłać tylko wiadomości SMS i dzwonić, to na pewno docenisz tanią komórkę posiadającą podstawowe funkcje. Dzięki technologii Dual-Sim możesz równocześnie korzystać z dwóch kart SIM. Produkt posiada też wbudowany odtwarzacz MP3 i radio. Kupisz go po cca 45 zł.

telefon_tel4

Telefony komórkowe w zegarkach

Kolejnym ciekawym urządzeniem jest telefon wbudowany w zegarku. Do dyspozycji są wszystkie zwykłe funkcje, które znajdują się w komórkach: wysyłanie wiadomości SMS, telefonowanie, wbudowane radio lub Bluetooth i inne podstawowe funkcje. Za ten ciekawy telefon zapłacisz w przybliżeniu tylko 130 zł.

telefon_tel5

CUBOT GT95

Pozostaniemy trochę dłużej u chińskich telefonów, omówimy bowiem jeszcze bardzo tanią komórkę CUBOT GT95. Co może zaoferować nam ów produkt? Przekątna ekranu 4“, aparat o rozdzielczości 5 megapikseli i 4GB pamięci. Chodzi o podstawowy inteligentny telefon komórkowy dla niewymagającego użytkownika zupełnie wystarczający. Cena też jest bardzo korzystna, wynosi bowiem w przybliżeniu tylko 180 zł.

telefon_tel6

Telefon komórkowy z Chin MT6572

Omówimy jeszcze chińską komórkę MT6572, którą też można kupić na DealExtreme. Design tego telefonu jest bardzo udany, na pierwszy rzut oka zaciekawi użytkownika swoimi ciekawymi krzywymi. Pod opakowaniem kryje się podstawowy hardwear, przekątna ekranu wynosi 5“, pamięć 2GB. Jest to naprawdę bardzo ładna komórka.

telefon_tel7

Tanie telefony z chińskiego LightInTheBox

Pozwolę sobie przedstawić jeszcze trzeci chiński sklep internetowy – LightInTheBox. Omówimy bardziej znane marki telefonów komórkowych takich jak Asus, Huawei lub Lenovo. Ten sklep internetowy oferuje dużą ilość zalet takich jak zapłacenie podatku VAT i cła lub ubezpieczenie transportu towaru, dzięki czemu możemy w przypadku utraty towaru żądać wynagrodzenia.

Oferta telefonów na LightInTheBox

Asus Zenfone 2

Telefon komórkowy, który w ostatnich dwóch latach zyskał dużą popularność wśród wymagających użytkowników. Mowa o modelu Asus Zenfone 2. Telefon ten oferuje użytkownikowi przekątną ekranu 5“, technologię Dual-SIM, ośmiordzeniowy układ, 2GB RAM, aparat o rozdzielczości 13 megapikseli i akumulator o dużej pojemności. Wszystko to z bardzo imponującym designem od sprawdzonego producenta komputerów i technologii komputerowej.

telefon_tel8Huawei Honor Play 4X

Szukasz jakościowej komórki z wysoką wydajnością, dzięki której mógłbyś grać te najlepsze i najnowsze gry? W tym przypadku telefon od Huawei to doskonały wybór. Wewnątrz telefonu jest ukryta Dual kamera, ośmiordzeniowy układ, 1GB RAM i 8GB pamięci wewnętrznej. Wszystko to możesz mieć za 179.99 dolarów.

telefon_tel9

Lenovo K3

Jeśli szukasz zwykłego inteligentnego telefonu i nie chcesz kupować drogie marki, to może Ci się podobać Lenovo K3. Wydajnością bez problemów dorównuje droższym rówieśnikom i oferuje użytkownikom szeroką gamę możliwości. Cena tej komórki na rynku polskim porusza się około 700 zł. Tutaj można tę komórkę kupić za ładnych 85 dolarów. Jest to bardzo korzystna cena za komórkę z takimi parametrami i o takiej jakości. W przeliczeniu chodzi o cca 20 zł. W porównaniu z polską ceną jest to duża różnica.

mobil_m4

 

Facebookmail