Jak kupować na AliExpress

Jak kupować na AliExpress

AliExpress należy do jednych z najbardziej popularnych chińskich sklepów internetowych w Polsce, ale też w Europie. Ten światowej sławy portal biznesowy codziennie zwiedzi 10 milionów odwiedzających, w dużej mierze chodzi przede wszystkim o odwiedzających z Rosji, gdzie AliExpress stoi na czele pod względem popularności zakupów online. Rosyjscy klienci należą do stosunkowo znacznej i niezmiernie ważnej grupy odbiorców towaru.

Popatrz na największy wybór towarów na AliExpress

Dużą zaletą sklepu internetowego AliExpress jest  szeroka oferta towarów różnego rodzaju i marek. W jednym sklepie spotykają się więc oferty produktów pochodzących od różnych dostawców i producentów. Często można też spotkać się z kilkoma ofertami tego samego produktu, przy czym oferty […] Artykuł

AliExpress recenzja – największy chiński sklep internetowy

AliExpress recenzja – największy chiński sklep internetowy

Chyba każdy chce kupować jak najtaniej. I właśnie na AliExpress.com możesz kupować naprawdę w bardzo niskich cenach. Nigdy nie słyszałeś o tym sklepie internetowym? To polecamy przeczytać całą recenzję na AliExpress, gdzie dowiesz się wady, zalety i inne ciekawe informacje.

Kupuj tanio na AliExpress
Kto stoi za AliExpress.com i dlaczego warto tam kupować?

AliExpress.com to chiński sklep internetowy. Chodzi o usługę Alibaba.com, która oferuje towary różnych chińskich dostawców.

Zakupy za pośrednictwem tego sklepu internetowego stały się bardzo popularne albo dzięki niskim cenom, albo darmowej dostawie. Darmową dostawę oferuje przez 90% sprzedawców.

W sklepie AliExpress można znaleźć niemal wszystko, oferta towarów i liczba sprzedawców jest naprawdę […] Artykuł

Zakupy z AliExpress – jak kupować na AliExpress

Zakupy z AliExpress – jak kupować na AliExpress

Mówiąc o AliExpress, dużo ludzi wyobrazi sobie chiński sklep internetowy. Można tutaj robić zakupy w znacznie niższych cenach niż u nas. I właśnie to wabi ludzi i jest powodem tego, dlaczego miliony ludzi robi zakupy w tym sklepie.

Kupuj tanio na AliExpress
Jak działa AliExpress?

AliExpress nie jest zwykłym sklepem internetowym. Ma bliżej do polskiego Allegro, chodzi raczej o duże targowisko.

Zasada jest prosta. Niezliczona ilość sprzedawców oferuje towary, trzeba więc być ostrożnym i uważać, u którego sprzedawcy kupujemy produkty. Polecam kupować od sprzedawców, którzy mają więcej niż 90% pozytywnej oceny. We większości przypadków są towary nowe i nieużywane.

Język polski i rejestracja na AliExpress

Sklep internetowy […] Artykuł

AliExpress po polsku – kupuj w języku polskim

Niewątpliwą zaletą zakupów na AliExpressu jest znajomość przynajmniej języka angielskiego. Jeśli jednak nie znasz angielski, to możesz w AliExpress ustawić język polski, jest to bardzo proste.

Kupuj na AliExpress w języku polskim

Jak w AliExpress zmienić język na polski?

W prawym górnym rogu kliknij w “Wybierz język“ tak samo jak na obrazku poniżej. Potem wybierz język polski.

 

Ustawienia języka polskiego na AliExpress

Wideo instrukcja jak ustawić język polski na AliExpress

Jak widzisz, jest to naprawdę proste. Język polski można ustawić w ciągu kilku sekund. Wierzę, że dzięki tej krótkiej instrukcji zakupy na AliExpress.com będą łatwiejsze i bardziej dostępne.

Tłumaczenie nie jest doskonałe. Strona jest tłumaczona „maszynowo” (za pomocą […] Artykuł

AliExpress cło i podatek VAT

AliExpress cło i podatek VAT

Wielu z was, rozważając robienie zakupów w chińskich sklepach internetowych takich jak  AliExpress, może zniechęcić właśnie cło i podatek VAT. Pytania typu „Czy będę musiał płacić cło?”, „A czy będę musiał płacić VAT?”, „Czy warto kupować w Chinach?” mogą Cię zniechęcić, ponieważ nie znasz dokładnej odpowiedzi. W niniejszym artykule dowiesz się, jak to jest z płaceniem cła i podatku VAT.

Kupuj tanio na AliExpress
AliExpress – CŁO i podatek VAT – czy będę musiał jeszcze za coś dodatkowo płacić?

Ogólnie zapłata cła i podatku VAT dotyczy tylko towaru z krajów trzecich (wszystkie kraje poza UE). Jeśli więc kupujemy coś na terenie UE, nie […] Artykuł

AliExpress – odzież

AliExpress – odzież

Odzież należy do kategorii, w której ludzie najczęściej robią zakupy. W sklepie internetowym AliExpress jest ogromna ilość ubrań dziecięcych, garnitur męskich, T-shirtów, spodni, sukienek damskich itp. Można tutaj kupić wszystko.

Popatrz na największy wybór ubrań na AliExpress

Dlaczego warto kupować ubrania właśnie na AliExpress.com?

Podstawowe zalety:

Tania odzież
Olbrzymi wybór
Darmowa dostawa
Do 22 euro nie musisz płacić podatku VAT i cła

Nie zapomnij o sprawdzeniu sprzedawcy, kupuj od tych, którzy mają co najmniej 90% pozytywnych ocen.

AliExpress szczegółowa recenzja

Jak wyszukiwać ubrania na AliExpress?

Na AliExpress ubrania są podzielone na kategorie. Rozróżniamy kategorię męską, damską i wiele innych podkategorii takich jak sukienki, dżinsy, spódnice, T-shirty itd.

Jeśli nie umiesz po angielsku i potrzebujesz […] Artykuł

Jak płacić na AliExpress – metody płatności

Jak płacić na AliExpress – metody płatności

Jest więcej sposobów, jak płacić na AliExpress, sklep ten oferuje bowiem dużo metod płatności. Omówimy wszystkie i wybierzemy te najlepsze i najkorzystniejsze dla klientów pochodzących z Polski.

Kupuj tanio na AliExpress
Jak zapłacić za towar na AliExpress.com

Zapłata na AliExpress nie jest skomplikowana. Jeśli wybrałeś towar i wahasz się, jakim sposobem dokonać zapłaty, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Tym, którzy nie chcą czytać całego artykułu, powiem od razu, że najlepszą metodą jest karta kredytowa.

AliExpress szczegółowa recenzja

Jak się zarejestrować na AliExpress

Po przejściu na stronę z płatnością zobaczysz wszystkie możliwości, jak zapłacić za towar. Po kliknięciu w More Payment Methods pokażą Ci się dostępne sposoby płatności dla danego państwa.

Polecam wybrać […] Artykuł

Jak zamawiać na AliExpress – rejestracja

Jak zamawiać na AliExpress – rejestracja

Jeśli chcesz kupować w chińskim sklepie internetowym AliExpress.com, to trzeba zarejestrować się. Rejestrację potrafi zrobić naprawdę każdy. Nie jest to nic trudnego.

Kupuj tanio na AliExpress
Rejestracja na AliExpress krok po kroku

Najpierw w prawym górnym rogu kliknij w Join. Jeśli masz stronę w języku polskim, to kliknij w Połączyć. Dokładnie tak samo, jak widzisz na obrazku.

Jak ustawić język polski w AliExpress

Po kliknięciu pojawi Ci się strona, gdzie podasz swój adres e-mail, opiszesz kod weryfikacyjny, który pojawi się obok pola Verification Code i potwierdzisz.

Teraz przejdź do skrzynki e-mail, gdzie znajdziesz wiadomość, po czym kliknij w Continue. Jeśli nie znajdziesz wiadomości e-mail, nie zapomnij sprawdzić pocztę spam, czasami […] Artykuł

AliExpress oferta towarów

AliExpress oferta towarów

AliExpress – zakupy w Chinach z oszałamiającą ofertą towarów

Chiński sklep internetowy AliExpress należy do najtańszych sposobów zakupu towarów w Chinach. Działa na tej samej zasadzie co polskie Allegro, słynne Ebay lub Alibaba. Wykorzystuje wiele małych dostawców, dzięki którym można w tym sklepie kupić praktycznie jakikolwiek towar – elektronikę, zabawki, odzież, ale też sprzęt sportowy lub narzędzia dla prawdziwych majsterkowiczów. Oferta towarów na stronach AliExpress jest po prostu zadziwiająca. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie!

Popatrz na największy wybór towarów na AliExpress
AliExpress umie po polsku, ale tylko maszynowo

Zakupy na AliExpress są prostsze, dzięki możliwości przełączenia języka witryny na polski. Tłumaczeniem zajmuje […] Artykuł