Czarny Piątek (Black Friday) – wyprzedaż rozpoczyna się – 25.11.2016

Czarny Piątek (Black Friday) – wyprzedaż rozpoczyna się – 25.11.2016

Dla większości z nas okres Zaduszek i Halloweenu oznacza okres spokoju i przygotowań do zbliżającej się zimy. W Stanach Zjednoczonych okres ten łączy się z Thanksgiving Day, czyli z Dniem Dziękczynienia. Historia tej tradycji sięga pierwszej połowy XVII wieku, od kiedy się obchodzi. Święto to obchodzone jest co roku w czwarty czwartek listopada.

Nie jest to owszem tylko święto. Dla dużej ilości Amerykanów okres ten połączony jest przede wszystkim z Czarnym Piątkiem (z angielskiego „Black Friday“), który następuje tuż po czwartku Dnia Dziękczynienia. O co chodzi? Czarny Piątek to wielki dzień dla wszystkich przedsiębiorców i miłośników zakupów dochodzi bowiem do dużych […] Artykuł

Sukienki z Chin

Sukienki z Chin

Lubisz modne ubrania i chcesz ciągle być IN? Jesteś zniechęcony wysokimi cenami w polskich sklepach i nie chcesz wydawać pieniędzy na prowizje chciwych przedsiębiorców? W tym przypadku nadszedł czas omówić sukienki z Chin. Wszyscy wiedzą, że większość ubrań pochodzi z Azji. Obojętne jest, czy chodzi o dżinsy, T-shirty lub sukienki letnie, 90% twojej garderoby prawdopodobnie pochodzi z tego kontynentu. Warto więc kupować odzież bezpośrednio z państwa, gdzie wszystkie te ubrania są wyprodukowane.

Popatrz na ofertę sukienek damskich na AliExpress

Dlaczego warto kupować sukienki z Chin? Istnieje kilka powodów. Dzięki nadzwyczajnie szerokiej ofercie chińskich sklepów internetowych można wybierać spośród niezwykle szerokiej, czasami nawet […] Artykuł

Jak i gdzie kupować z Chin

Jak i gdzie kupować z Chin

Zakup tanich towarów z Chin w sposób łatwy i szybki

Zakupy w Chinach stają się bardzo popularne. Liczba kupujących ciągle wzrasta i nie tylko z powodu ceny, która bywa znacznie niższa w porównaniu z cenami krajowymi, chodzi też o zwiększającą się jakość i prostotę. Może ktoś nie będzie się z tym zgadzał, ale Chiny są mocarstwem. Chiny produkują wszystko – ubrania, elektronikę, samochody itd. Jeśli spojrzysz na produkty znajdujące się wokół Ciebie, to na pewno znajdziesz Made in China. Więc po co płacić za to samo aż kilkuset tysięcy złotych i tylko dlatego, że czekałeś na dzień, kiedy ów produkt pojawi się w […] Artykuł

Zakupy z AliExpress – jak kupować na AliExpress

Zakupy z AliExpress – jak kupować na AliExpress

Mówiąc o AliExpress, dużo ludzi wyobrazi sobie chiński sklep internetowy. Można tutaj robić zakupy w znacznie niższych cenach niż u nas. I właśnie to wabi ludzi i jest powodem tego, dlaczego miliony ludzi robi zakupy w tym sklepie.

Kupuj tanio na AliExpress
Jak działa AliExpress?

AliExpress nie jest zwykłym sklepem internetowym. Ma bliżej do polskiego Allegro, chodzi raczej o duże targowisko.

Zasada jest prosta. Niezliczona ilość sprzedawców oferuje towary, trzeba więc być ostrożnym i uważać, u którego sprzedawcy kupujemy produkty. Polecam kupować od sprzedawców, którzy mają więcej niż 90% pozytywnej oceny. We większości przypadków są towary nowe i nieużywane.

Język polski i rejestracja na AliExpress

Sklep internetowy […] Artykuł

AliExpress po polsku – kupuj w języku polskim

Niewątpliwą zaletą zakupów na AliExpressu jest znajomość przynajmniej języka angielskiego. Jeśli jednak nie znasz angielski, to możesz w AliExpress ustawić język polski, jest to bardzo proste.

Kupuj na AliExpress w języku polskim

Jak w AliExpress zmienić język na polski?

W prawym górnym rogu kliknij w “Wybierz język“ tak samo jak na obrazku poniżej. Potem wybierz język polski.

 

Ustawienia języka polskiego na AliExpress

Wideo instrukcja jak ustawić język polski na AliExpress

Jak widzisz, jest to naprawdę proste. Język polski można ustawić w ciągu kilku sekund. Wierzę, że dzięki tej krótkiej instrukcji zakupy na AliExpress.com będą łatwiejsze i bardziej dostępne.

Tłumaczenie nie jest doskonałe. Strona jest tłumaczona „maszynowo” (za pomocą […] Artykuł

Jak płacić na AliExpress – metody płatności

Jak płacić na AliExpress – metody płatności

Jest więcej sposobów, jak płacić na AliExpress, sklep ten oferuje bowiem dużo metod płatności. Omówimy wszystkie i wybierzemy te najlepsze i najkorzystniejsze dla klientów pochodzących z Polski.

Kupuj tanio na AliExpress
Jak zapłacić za towar na AliExpress.com

Zapłata na AliExpress nie jest skomplikowana. Jeśli wybrałeś towar i wahasz się, jakim sposobem dokonać zapłaty, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Tym, którzy nie chcą czytać całego artykułu, powiem od razu, że najlepszą metodą jest karta kredytowa.

AliExpress szczegółowa recenzja

Jak się zarejestrować na AliExpress

Po przejściu na stronę z płatnością zobaczysz wszystkie możliwości, jak zapłacić za towar. Po kliknięciu w More Payment Methods pokażą Ci się dostępne sposoby płatności dla danego państwa.

Polecam wybrać […] Artykuł

Jak zamawiać na AliExpress – rejestracja

Jak zamawiać na AliExpress – rejestracja

Jeśli chcesz kupować w chińskim sklepie internetowym AliExpress.com, to trzeba zarejestrować się. Rejestrację potrafi zrobić naprawdę każdy. Nie jest to nic trudnego.

Kupuj tanio na AliExpress
Rejestracja na AliExpress krok po kroku

Najpierw w prawym górnym rogu kliknij w Join. Jeśli masz stronę w języku polskim, to kliknij w Połączyć. Dokładnie tak samo, jak widzisz na obrazku.

Jak ustawić język polski w AliExpress

Po kliknięciu pojawi Ci się strona, gdzie podasz swój adres e-mail, opiszesz kod weryfikacyjny, który pojawi się obok pola Verification Code i potwierdzisz.

Teraz przejdź do skrzynki e-mail, gdzie znajdziesz wiadomość, po czym kliknij w Continue. Jeśli nie znajdziesz wiadomości e-mail, nie zapomnij sprawdzić pocztę spam, czasami […] Artykuł