Zegarki z Chin – markowe i repliki w super cenach

Zegarki z Chin – markowe i repliki w super cenach

Masz w planie kupić zegarek? Dlaczego właśnie warto kupować zegarki w Chinach? Odpowiedź jest prosta. Chińskie sklepy internetowe oferują naprawdę duży wybór i głównym powodem jest cena, pod tym względem są Chiny bezkonkurencyjne. Nic więc dziwnego, że właśnie zegarki najczęściej kupujemy w Chinach.

Popatrz na ofertę zegarków na AliExpress

Chciałbyś zamówić zegarki męskie lub damskie, ale obawiasz się? Nie ma powodu, zakupy w Chinach są proste i zaoszczędzisz dużo pieniędzy. Niniejszy artykuł dotyczy rad i wskazówek, jak wybrać i gdzie kupić wspaniałe zegarki. Trzeba mieć wyobrażenie i wiedzieć, czego szukasz. Jeśli nadal wahasz się, postaram się pomóc.

Zadaj sobie 4 podstawowe pytania:

  1. Ile jesteś w stanie zapłacić za zegarek?
  2. Zegarek analogowy lub cyfrowy?
  3. Jaki lubisz kolor?
  4. Z jakiego materiału mają być wykonane?

Gdzie w Chinach warto kupić zegarek?

Po udzieleniu odpowiedzi na te pytania powinieneś już wiedzieć, jaki zegarek chciałbyś kupić. Polecam następnie odwiedzić stronę AliExpress, gdzie oferta zegarków chińskich jest największa. W kategorii Biżuteria i zegarki wybierzesz, czy szukasz zegarki damskie lub męskie, po czym możesz zwężać zakres zegarków, filtrując produkty według koloru, ceny, materiału itp.

Lista sprawdzonych chińskich sklepów, gdzie można kupić zegarki

Teraz możesz śmiało oglądać dużą ilość stron, poszukując zegarek, który najbardziej Ci odpowiada. Na obrazku podajemy przykłady gustownych i tanich zegarków:

hodinky z cinyDuża ilość sprzedawców oferuje free shipping, czyli darmową dostawę. To zwykła sprawa, na pewno wykorzystaj tę ofertę. Zegarek oczywiście nie będziesz miał następny dzień w domu, ale za 2 – 3 tygodnie, maksymalnie miesiąc, na pewno tak. Zaoszczędzisz na kosztach transportu. Na przykład ceny DHL wynoszą kilkadziesiąt dolarów, nawet jeśli chodzi o małą paczkę z zegarkiem.

Nim dokonasz zakupu, polecam przeczytać ocenę sprzedawcy i recenzje ludzi, którzy kupili też ten produkt. Często na temat jakości zegarków dowiesz się dużo informacji właśnie za pośrednictwem recenzji kupujących. Możesz w ten sposób odkryć również oszusta. Obecnie polecam kupować od sprzedawcy, który ma ocenę 90% i więcej.

Jak wybrać zegarek w Chinach?

Jeśli nie chcesz pół dnia siedzieć przed komputerem i przeglądać naprawdę bardzo szeroką ofertę, polecam wykorzystać filtru Top-rated (najlepiej oceniane) na podstawie ocen użytkowników. Często można tutaj znaleźć wspaniałe sztuki.

Udane imitacje i repliki zegarków markowych

Jeśli szukasz zegarki konkretnej marki, wpisz nazwę bezpośrednio do wyszukiwarki, zaoszczędzisz w ten sposób sporo czasu. Np. Megir watches itd.

Muszę jednak ostrzec, że najprawdopodobniej pojawią Ci się zegarki w cenach niższych, zazwyczaj chodzi o eleganckie marki. Są to owszem tylko repliki, w 99% nie będzie chodziło o oryginał. Co do jakości takich zegarków, ze względu na cenę nie musi ona być najgorsza.

Oryginalne markowe zegarki z Chin

Markowe zegarki z Chin – nie bardzo to pasuje do siebie. Zazwyczaj znajdziesz marki takie jak Sinobi, Jaragar itp., które na naszym rynku pojawiają się rzadko. Ale właśnie takich marek i marek do nich podobnych szukaj, ponieważ są tanie i jakościowe.

Na stronach AliExpress i w innych chińskich sklepach internetowych znajdziesz wspaniałe zegarki damskie i męskie, repliki, oryginały, zegarki eleganckie lub sportowe – w cenie kilka dolarów, wystarczy tylko patrzeć i szukać.

Zegarki Jamesa Bonda

Oddzielną kategorią są inteligentne zegarki albo też Smart Watch. W chińskich sklepach internetowych można znaleźć naprawdę ciekawe sztuki przy znacznie niższej cenie niż u nas.

smart hodinky watch

U tego rodzaju bądź ostrożny i nie wybieraj tylko na podstawie wyglądu. Do podstawowych parametrów zaliczamy żywotność baterii i niezawodność.

Polecam Smartwatch GV-08, które wspierają również karty SIM i można je kupić w bardzo korzystnej cenie.

Inteligentne zegarki z Chin (smartwatch)

Lista sprawdzonych chińskich sklepów, gdzie można kupić zegarki

Facebookmail